Alexandru Rogobete anunță semnarea contractului de execuție pentru Spitalul Regional din Cluj.
Semnarea contractului pentru construcția Spitalului Regional de Urgență de la Cluj Alexandru Rogobete, fost ministru al Sănătății, a anunțat semnarea, marți, a contractului.
